Ako ste si už iste všimli, na bunii.com je celkom nový obchod! Môžete si z neho objednať zaujímavé veci z východných krajín, ale aj handmade veci vyrobené zaujímavými umelcami a mnoho ďalšieho. Tu sa dozviete odpovede na najzákladnejšie otázky o tom, ako obchod funguje. 

1. Premýšľam o kúpe

Kedy mi objednaná vec príde?

Náš obchod objednáva veci priamo z Číny, Japonska a Honk Kongu. Je teda treba byť trpezlivý. Väčšinou to trvá 25 až 40 dní kým daná vec príde k Vám domov. Je to síce dlhá doba, no často sa oplatí čakať, pretože môžete získať zaujímavé veci. Poštovné je úplne zadarmo. 

Môžem svoju zásielku sledovať?

Áno aj nie. Nie vždy sa to dá, no ak to distribútor umožní, dáme ti vedieť a v prípade pozitívnej odpovede budeš môcť zásielku sledovať ako postupne putuje svetom až k tebe. 

Nemusím sa báť…?

Nemusíš sa vôbec báť! Garantujeme ti, že ti vec, ktorú si objednáš, ti aj príde. Ak by niečo nebolo v poriadku, bunii.com ti vráti peniaze a ďalej to už je náš problém. 

Ako zaplatím?

Zaplatiť môžete kreditnou kartou alebo službou PayPal. Všetko je zabezpečené a certifikované, takže sa nemusíte ničoho obávať. Vaša transakcia má unikátne číslo a po celý čas budeme vedieť, že ste to Vy kto zaplatil. Dobierkou sa momentálne platiť nedá, no postupne plánujeme spustiť aj tento spôsob. 

Takže poštovné je zadarmo?

Áno, poštovné je úplne zadarmo. Iba ak by si chcel danú vec urýchlene, potom sa dá použiť aj expresné vybavenie a za to sa zaplatí podľa toho, ako rýchlo danú vec potrebuješ. 

Je na objednávku nejaká minimálna suma?

Nie, môžeš si objdenať hocičo, či už to stojí 50 centov alebo 50€.

2. Zásielka prišla!

Všetko je super, čo ďalej?

To sme veľmi radi, treba si danú vec užiť, snáď splnila tvoje očakávania. Môžeš hodiť recenziu tu k nám na web, aby aj ostatný vedeli, čo si o danej veci myslieť. 

Vec je poškodená alebo mi prišlo niečo iné, čo s tým?

Je nám to ľúto. Pošleš danú vec na našu adresu a mi ti vrátime peniaze. Ak stále danú vec chceš, môžeš taktiež počkať na ďalší kus no treba znova čakať. 

Chcem vec vrátiť, lebo sa mi nepáči, môžem?

Nie. Ak sa ti vec nepáči, je nám to ľúto ale nedá sa vrátiť späť.