5/5 (4)

Je mu teprve dvanáct let a už je hlavou rodiny. Zřejmě to bude tím, že jeho rodiče mu zavraždili a jeho se zabít pokusili. Bylo by se jim to podařilo, kdyby Ciel Phantomhive neuzavřel smlouvu s démonem. Ten mu pomůže vypátrat a eliminovat vrahy jeho rodičů, na oplátku dostane Cielovu duši. Mezitím, než se jim podaří zjistit, kdo zavraždil Cielovi rodiče, musí démon uposlechnout každý jeho přímý rozkaz. Důkazem této smlouvy je znak na Cielově oku a démonově ruce. A tak Ciel s novým sluhou Sebastianem Michaelem zažívá spousty dobrodružství, jež spějí jen k jednomu konci…

Kuroshitsuj/Black Butler s českými titulkami

 1. Jeho komorník, Schopný
 2. Jeho komorník, Najsilnejší
 3. Jeho komorník, Všemohúci
 4. Jeho komorník, rozmarný
 5. Jeho komorník, Náhodné stretnutie
 6. Jeho komorník, Na pohrebe
 7. Jeho komorník, Slávnosť
 8. Jeho komorník, Tréning
 9. Jeho komorník, Obraz Prízrak
 10. Jeho komorník, na ľade
 11. Jeho komorník, Akokoľvek si zažiadate
 12. Jeho komorník, Opustený
 13. Jeho komorník, Parazit
 14. Jeho komorník, Výnimočne talentovaný
 15. Jeho komorník, Suťaženie
 16. Jeho komorník, v Opustenom hrade
 17. Jeho komorník, Obeta
 18. Jeho komorník, Prenos
 19. Jeho komorník, Uväznenie
 20. Jeho komorník, Útek
 21. Jeho komorník, Ochotný sluhovia
 22. Jeho komorník, Rozpad
 23. Jeho komorník, V plameňoch
 24. Jeho komorník, Plynule
 25. (Jeho komorník, Pracant) – nevydaná
    csfd.cz ChArlEnE
Na prvý pohľad ma Kuroshitsuji dostal svojou magnificent-nou kresbou a OST. Zo začiatku môj skepticizmus ohľadom príbehovej linky aktívne fungoval, keďže väčšia časť stopáže sa točila okolo Sebastiana. Nehovoriac o case-after-case basis,pripomínajúc Detektiv Conan. No napokon som prepadla Kuro vďaka vykresleniu viktoriánskej éry, ústrednej dvojice, ku ktorím sa pridal Undertaker, Agni. Spolu ruka v ruke s komediálnymi vsuvkami, ktoré odľahčovali temnú atmosféru. Kuro má určite svoje nedostatky na dokonalosti, ako napríklad čo mne najviac trhalo oči boli (SPOILER!) zbrane shinigami, ktoré údajne prerežú čokolvek, kým v skutočnosti sú to iba obyčajné záhradnícke náčinie. Alebo tiež strácanie sa v retrospektívach. Pre mňa sa svojim spôsobom toto nenápadné anime stalo dokonalým hlavne kvôli dialógom medzi Sebastianom a Cielom, ktoré ma dostali.
  Kuroshitsuj s českými titulkamiMeow! Páči sa tento obsah?LoadingPridať k obľúbeným

Ohodnoť tento obsah!

od

Najlepšie a najkrajšie sú veci tvorené od srdca a týmto portál BUNII.COM rozhodne je. Vznikol z lásky k animácií a pre Vás, teda pre každého jedného bláznivého fanúšika akéhokoľvek typu animácie, či už anime alebo disney-style. Pein je hlavným autorom projektu, on ho vytvoril, rozvíjal a posúval ďalej.