5/5 (10)

Jedinou náplní života Amana Jukitera bylo psát si deník do svého mobilního telefonu a povídat si se svými imaginárními kamarády v imaginárním světě. Kamarád, Bůh imaginárního světa, Deus Ex Machina, vymyslel novou hru, která Jukitera nenechá stranou ani v reálném světě. Nejprve se mu v mobilu začnou objevovat zápisky jeho vlastní budoucnosti, čehož vykutáleně využívá a hned poté se dozvídá, že není sám. Je dalších jedenáct a všichni jsou součástí hry na život a na smrt! Zabij je všechny a staň se novým Bohem!

Mirai Nikki so slovenskými titulkami

 1. Prihlás sa
 2. Podmienky zmluvy
 3. Počiatočná dilema
 4. Rukopis
 5. Zvukový záznam
 6. Vibračný mód
 7. Zvuk vytáčania
 8. Nový model
 9. Zablokované číslo
 10. Rodinný plán
 11. Ukončenie služby
 12. Žiadny príjem
 13. Zakázaný hovor
 14. Reset pamäte
 15. Dvojitá linka
 16. Opravy
 17. Rodinná zľava
 18. Zásah
 19. Vymaž všetky správy
 20. Prenos informácií
 21. PIN
 22. Odpojený
 23. Porušenie zmluvy
 24. Znovuzískanie dát
 25. Reset
 26. Inicializácia
 

Info

Anglický názov: The Future Diary
Synonymné názvy: ,Mirai Nikki, Mirai Nikki 
Japonský názov: 未来日記
Typ: Televízny seriál
Počet epizód: 26
Stav: Odvysielané
Vysielané: Oct 9, 2011 to Apr 15, 2012
Producenti:  Lantis, Kadokawa Shoten,Rakuonsha, Kadokawa Pictures Japan,KlockWorx, chara-ani.com, 12 Diary Holders, Dwango, Sakura Create
Licencia: Funimation
Štúdia: Asread
Zdroj: shirai.cz
Preklad tituliek:  Anikiteam
Dĺžka epizódy: 23 min
Vekový raiting: R+
-Victor- csfd.cz
Mirai Nikki neboli Future Diary nás zavede k osudům věčného outsidera Amana Yukiteru. Yuki nekomunikuje se svými spolužáky, ale zato si vše vynahrazuje tím, že si vede deník ve svém telefonu. Popisuje v něm vše, co se okolo děje… Yuki žije spokojeně ve svém vnitřním světě a občas si dokonce povídá s bytostí Deus Ex. Yuki si myslí, že Deus je pouze výplodem jeho fantasie, nicméně Deus Ex mu jednoho dne nabídne zajímavou hru. Yuki přijímá, ale zdaleka neví, jaké to bude mít následky… Deus Ex Machina určil 12 vyvolených, kteří se utkají v boji na život a na smrt a vítěz bere doslova vše – stane se totiž Bohem, Pánem času. Každý z vyvolených má svůj vlastní unikátní deník, který je svým způsobem schopný předvídat budoucnost či plánovat co nejlépe strategii pro odstranění ostatních. Yukiteru má jediné štěstí, že se na jeho stranu přidá dívka Gasai Yuno – též jedna ze soutěžících. Yuno je totiž yandere. Nedělá ji problémy jak rozdávat zamilované pohledy na Yukiho, tak chladnokrevně zavraždit kohokoliv, kdo by mu chtěl ublížit. Koho ze všech nejvíce Yuno nesnáší, jsou ostatní dívky… Pro ilustraci budeme Yuno citovat: Yuki, ty přece nepotřebuješ žádné kamarády. Máš přece mě… Během cesty k vítězství se uzavírají aliance a nikdo si nemůže být jistý svou převahou ve hře. Nakonec nutno říci, že Amano Yukiteru je naprosto nesympatická postava a nebýt Yuno, příběh by už zbytek nezachránil. Na seriál by se prostě kvůli Yukimu nedalo dívat. Ale psst, Yuno to neříkejte. | Předchozí text platí přibližně do 12. epizody. Anime se určitě vyplatí dodívat až do konce. Nakonec mi byl i Yuki sympatický :).
Meow! Páči sa tento obsah?LoadingPridať k obľúbeným

Ohodnoť tento obsah!